CZC.cz

jsme výhradní pozáruční servis
CZC

Filtrovat dle:

Archiv

Rubriky

Acer Aspire 5xxx nejde zapnout, rozsvítí se jen kontrolky

Je váš notebook Acer Aspire a model začíná pětkou? Tak zbystřete, mohlo by se stát, že jednou nepůjde zapnout!

Acer udělal u spousty modelů řady Aspire chybu, když použil AMD chipset. Nikdo tehdy nemohl tušit, co se stane, ale naneštěstí je to špatná série chipů tohoto výrobce. Chipy na deskách skoro hromadně odcházejí. Není den, aby nepřišel nějaký notebook s tímto chipsetem.

Naštěstí u nás měníme chipy za nové a tak není potřeba měnit celou desku a cena je tedy pouze zlomkem ceny, kterou byste platili v jiných servisech.

Stačí s notebookem přijít na jednu z našich poboček (Kladno, Praha) nebo notebook zaslat na pobočku Kladno. Popřípadě na našich stránkách objednat svoz a následující pracovní den si pro balíček přijde přepravní služba Geis.

Chyba v tomto notebooku se projevuje tak, že notebook přestane fungovat. Nebo se rozsvítí jen kontrolky a obraz zůstává černý. Popřípadě se notebook stále dokola restartuje.

Jak bylo uvedeno výše, není to ojedinělá chyba a tento problém má hodně notebooků řady Aspire. Není nic snadnějšího než nechat notebook opravit. Pokud se Vám cena opravy nebude líbit, nabízíme také odkup notebooků.

128