CZC.cz

jsme výhradní pozáruční servis
CZC

Filtrovat dle:

Archiv

Rubriky

Apple MacBook Air 11 a Apple MacBook Air 13 rozbitý displej

Máte prasklý displej na notebooku Apple Air 11 nebo Apple Air 13? Nabídli Vám v autorizovaném servisu opravu za 15 000 Kč? Buďte v klidu, umíme to levněji!

První otázka je, proč Vám autorizovaný servis nabídl tak vysokou cenu? Je totiž nutné vyměnit celý vršek notebooku, tedy celý displej, včetně pantů, kabelů a hliníkových krytů.

Jak je možné, že to umíme levněji? Je to snadné, umíme vyměnit jen samostatný displej. Tady ale končí to jednoduché. Hliníkový rámeček kolem displeje je totiž přilepený. LCD displej se tedy nepřehazuje jako u běžných notebooků. Samotná matrice-sklo, je také přilepené. Tato oprava se tedy podobá spíše výměně čelního autoskla než elektronické opravě.

Na níže uvedených fotkách Vás provedeme postupem opravy a také uvidíte výsledek. A protože opravu provádíme často a v prachotěsných podmínkách, je výsledek perfektní.
Nemusíte mít strach, že bude znát rozdíl oproti opravě v autorizovaném servisu, protože použitá matrice je originální (LG nebo Samsung). Jediný rozdíl poznáte v ceně, která je u nás výrazně nižší.

Tato oprava se týká zejména modelů A1466, A1455 a A1369. Displeje pro tyto modely máme skladem a tudíž je oprava rychle hotová.

79

   Takto vypada displej, který je rozbitý.

79a

příprava nového displeje

79b

79c

Zadní kryt a rámeček LCD již v rozebrané podobě, po odstranění lepidla.

79d

Displej je vyměněný a vyzkoušený, připravuje se slepení zpět.

79e