CZC.cz

jsme výhradní pozáruční servis
CZC

Filtrovat dle:

Archiv

Rubriky

HP 625 nejde zapnout

Stalo se Vám, že nejde ze dne na den zapnout? Rozsvítí se jen kontrolky, roztočí ventilátor a nic dalšího se nestane? Stalo se to více lidem, naštěstí to umíme opravit!

Každý notebook má své mouchy a mušky. Někde je to lesklý povrch, na kterém zůstávají otisky, jinde zase lesklý displej na kterém je vidět každé smítko. Notebook je těžký a nepřenosný, nebo je třeba moc malý a člověk na něj skoro potřebuje brýle. Ať tak nebo tak, to jsou prostě kosmetické vady a nedostatky, ale některé notebooky mají i své vnitřní mušky a mouchy a ty se objevují většinou těsně po uplynutí záruční doby.

Toto HP není výjimkou. Obšas se stane, že nejde zapnout. Tedy, ono jde zapnout, ale celé zapínaní končí rozsvícenými kontrolkami a hučícím ventilátorem. Popřípadě se pořád dokola restartuje.

Tento model mívá špatný chipset na základní desce. Jen nejlepší chipset vyměnit. V našem servisu používáme pouze nové čipy a tak je trvanlivost opravy dlouhodobá. A kdyby přece jen něco bylo špatně, dáváme na opravu záruku 3 měsíce. Z naší zkušenosti víme, že pokud by se mělo něco stát, stane se to v těchto 3 měsících.