CZC.cz

jsme výhradní pozáruční servis
CZC

Filtrovat dle:

Archiv

Rubriky

Acer Aspire 5735Z nejde zapnout

Stalo se vám, že notebook najednou nešel zapnout? Vůbec nic nedělá a tváří se mrtvě? Víme co s ním je…

Každý notebook má své mouchy a mušky. Někde je to lesklý povrch, na kterém zůstávají otisky, jinde zase lesklý displej na kterém je vidět každé smítko. Notebook je těžký a nepřenosný, nebo je třeba moc malý a člověk na něj skoro potřebuje brýle. Ať tak nebo tak, to jsou prostě kosmetické vady a nedostatky, ale některé notebooky mají i své vnitřní mušky a mouchy a ty se objevují většinou těsně po uplynutí záruční doby.

Tento model Aceru má vadné napájení základní desky. Jak poznáte, že ho má vadný i ten Váš? Jedině tak, že přestane fungovat a nepůjde zapnout. Ale kdo by chtěl mít doma nefunkční těžítko, že? Takže stačí donést či poslat do servisu a není problém ho opravit. Proč ho vyhazovat, když má ještě pořád šanci zazářit.

Podle uživatelů, má tento notebook, také problémy s přehříváním. Přehřívání dopomáhá i nošení si notebooku například do postele, nebo nechání ho venku třeba na dece, proto je dobré ho alespoň jednou za čas nechat pročistit. Prach totiž způsobuje ucpání ventilátoru a teplý vzduch se drží uvnitř a tím poškozuje všechno uvnitř notebooku.