CZC.cz

jsme výhradní pozáruční servis
CZC

Filtrovat dle:

Archiv

Rubriky

Acer Aspire 5920, 5920G nejde zapnout, nejde obraz, přehřívá se

Notebook s výborným vybavením. Acer vsadil na nový vzhled. Jenže se obšas stane, že nejde zapnout, nebo jde zapnout, ale obraz nenaskočí. Hodně se přehřívá… Jenže co s tím?

Acer s revolučním designem „Gemstone“ který razantně změnil vzhled. Z jedné strany byl nazýván krásným, z té druhé byl považován za nejošklivější ve své kategorii. Lesklý černý zevnějšek se snadno opatlá a je na něm vidět každý otisk. Vnitřní plasty na tom nejsou o moc lépe, protože jsou světle šedivé a je na nich vidět každý flíček.

Tento notebook má problémy s přehříváním. Někteří uživatelé na fórech píší, že je občas tak horný, že se na něm občas špatně drží ruce. Toto přehřívání není úplně nejlepší, protože způsobuje problémy s chipsetem a grafikou. Ku prevenci pomáhá například pravidelné čištění.

Pokud problémy zašli už tak daleko, že se notebook nezapne, nebo se jen rozjede ventilátor a dál se nic neděje, je už pozdě na čištění a chce to trošku větší zásah. Servis si s tím ale poradí.

Další drobnou chybkou je napájení základní desky, které je také často rozbité a notebook prostě nenabíjí. I s tím si však dokážeme v servisu poradit.

39n