CZC.cz

jsme výhradní pozáruční servis
CZC

Filtrovat dle:

Archiv

Rubriky

Acer Extensa 5220 po zapnutí bez obrazu, nezapne se

Nezapne se? Nebo se zapne, ale obrazovka zlstává černá? Rastaruje se sám od sebe a pořád do kolčka? U Aceru se chybka vloudila…

Se svojí malou výdrží baterie a vysokou hmotností by tento notebook s vyšší cenu na trhu neuspěl, ale protože se prodával, za kolik se prodával, prodalo se tohoto typu spousty kusů. Je to skvělý notebook pro domácí použití s operačním systémem Windows Vista. Bohužel Visty nejsou úplně nejlepší, na jiných operačních systémech by notebook šlapal lépe (tuším, že se dal pořídit tzv. downgrade na Windows XP).(EN recenze)

Bohužel za málo peněz hodně muziky se nevyplácí a tak má notebook i pár svých mušek. Jak už bylo v recenzi, s Vistami je pomalý a má malou výdrž baterie. Objevují se tu chyby v napájení základní desky a chyba v chipsetu. Notebook kvůli tomu nejde zapnout, nebo je po zapnutí bez obrazu, popřípadě se dokolečka restartuje. Obě dvě vady jsou u tohoto typu velmi běžné a objevují se pořád a neustále. Není týdne, aby se jich v servisu pár neobjevilo, takže žádní strachy, s tím si dokážeme poradit.

31