CZC.cz

jsme výhradní pozáruční servis
CZC

Filtrovat dle:

Archiv

Rubriky

Asus K52 rozsvítí se jen kontrolky

Nejde zapnoout? Rozsvítí se jen kontrolky? Nevíte co s ním? My se o to postaráme!

Každý notebook má své mouchy a mušky. Někde je to lesklý povrch, na kterém zůstávají otisky, jinde zase lesklý displej na kterém je vidět každé smítko. Notebook je těžký a nepřenosný, nebo je třeba moc malý a člověk na něj skoro potřebuje brýle. Ať tak nebo tak, to jsou prostě kosmetické vady a nedostatky, ale některé notebooky mají i své vnitřní mušky a mouchy a ty se objevují většinou těsně po uplynutí záruční doby.

Taková malá muška utekla i tomuto modelu Asusu. Bohužel se stává, že odchází chipset na základní desce. Takový malý chip a co dokáže způsobit za nepříjemnosti. Notebook kvůli tomu vůbec nenabíhá, nebo se jen rozsvítí kontrolky a obraz zůstává černý.

Takový notebook se naštěstí dá ještě opravit. Není problém chip vyměnit za nový, bezproblémový. Náš servis takové výměny samozřejmě dělá. Na opravu dáváme 3 měsíce záruku.

Také se může stát, že se notebook začne přehřívat. Tento problém by mělo odstranit pravidelné čištění. Doporučuje se notebook pročistit tak jednou ročně, podle toho jak moc se vyskytuje v prašném prostředí (deka, postel, gauč, sedačka…)

(servisní formulář ZDE)