CZC.cz

jsme výhradní pozáruční servis
CZC

Filtrovat dle:

Archiv

Rubriky

Asus K70 AB nezapne se

Občas se rozvítí, občas ne. Někdy se raději ani nezapne a dělá jen problémy… Šup s ním do servisu!

Má HDMI nemá HDMI? Toť otázka… ale nebojte, má, jen je špatně nalezitelné (schovává se vzadu vedle větracího otvoru). Velkým plusem je také velká obrazovka. Celý notebook je lesklý a tak je na něm vidět každý otisk, smítko prachu a snadno se škrábne. Baterie moc výdrže nepobrala (30 min – 2 hod podle náročnosti a využití počítače). Notebook také trpí velkým množstvím předinstalovaného software a také může zlobit bluescreeny. Ale tohle vše se dá snadno odstranit pomocí reinstalace a aktualizací jednoduše úplně všeho.

Dalším detailem je horší zvuk reproduktorů, ale co by se dalo čekat od notebooku že? Velkým plusem je klávesnice s numerickou částí. Touchpad bývá občas trošku citlivější, ale člověk si zvykne.
Není to sice herní notebook, ale nějaké hry a flashová videa zvládá celkem v pohodě. (založeno na uživatelských recenzích EN)

Podle zkušeností techniků, má notebook ještě jednu mušku a tou je vadný chipset. V tomhle případě to nejsou už „jen“ bluescreeny, ale třeba neustálý restart. Také se třeba jen rozsvítí a nic nedělá nebo se nezapne vůbec. Naštěstí i tento problém se dá řešit a to návštěvou servisu. Takže nezoufejte, nic není neřešitelné.

30a