CZC.cz

jsme výhradní pozáruční servis
CZC

Filtrovat dle:

Archiv

Rubriky

Asus Transformer TF101|TF200|TF360 prasklý digitizér

Tablety jsou citlivé na náraz. Co se stane když se s ním narazí více? Může prasknout dotyková část obrazovky. Co teď s tím?

Když si člověk pořídí tablet, má ho většinou ne nějaké to přenášení, protože mobilita je jeho hlavní výhoda. Když se tablet takhle nosí po taškách a batozích, občas se o něco otře, občas do něčeho narazí. Občas se stane, že jen vyklouzne z ruky, nebo ho upustí nepozorné dítko. Obrazovka popraská a moc hezký pohled to není.

52

Digitizér se dá naštěstí vyměnit a pavučina z tabletu zmizí. Cena opravy ale není úplně bezbolestná. Pohybuje se mezi 2 až 3 tisící Kč včetně DPH. Nevyplatí se to u každého tabletu, ale u těch z vyšší cenové kategorie je to cena přiměřená.
52a

Náš servis má na opravy digitizérů tabletů speciální techniku na povolení lepidla držícího tablet pohromadě, tudíž se nemusíte bát , že by byla oprava neprofesionální.
Pokud se stane, že tablet spadne na roh, je možné, že nový digitizér nebude v tomto místě úplně 100% doléhat. Může se také ulomit kousek zadního plastu. Na to ale žádný recept neexistuje.