CZC.cz

jsme výhradní pozáruční servis
CZC

Filtrovat dle:

Archiv

Rubriky

Asus X5DAB a Asus X5DAD nejde zapnout, jen se rozsvítí kontrolky a nic

Oba tyto modely od Asus mají malý a ten úplně stejný problém. Stane se, že se nezapnou, nebo se zapnou, ale pouze svítí kontrolky a slyšíte jet ventilátor a disk, nebo se třeba stále restartuje kolem dokolečka.

Každý notebook má své mouchy a mušky. Někde je to lesklý povrch, na kterém zůstávají otisky, jinde zase lesklý displej na kterém je vidět každé smítko. Notebook je těžký a nepřenosný, nebo je třeba moc malý a člověk na něj skoro potřebuje brýle. Ať tak nebo tak, to jsou prostě kosmetické vady a nedostatky, ale některé notebooky mají i své vnitřní mušky a mouchy a ty se objevují většinou těsně po uplynutí záruční doby.

Naše dva Asusy mají také takovou vnitřní mušku a to chybu v chipsetu na základní desce. A Právě tato chyba způsobuje všechny problémy. V našem servisu Vám notebook opravíme. Chipy vyměníme za NOVÝ, protože výměna je trvalým vyřešením problémů. Na internetu se objevují i návody na „Zaručené opravy“ jenže takové opravy nejsou trvalé a chyba se po pár dnech stejně vrátí.