CZC.cz

jsme výhradní pozáruční servis
CZC

Filtrovat dle:

Archiv

Rubriky

Fujitsu Siemens Amilo Xa2529

Má rozpadlý obraz? Je po zapnutí úplně bez obrazu? Rozsvítí se jen kontrolky a slyšíte hučet ventilátor? Nezapne se vůbec? Nejste sami komu se to stalo a my víme proč!

Špičkový přenosný počítač, který je plně vybaven výkonem, multimediálními schopnostmi a možnostmi připojení, díky čemuž nabízí maximální zábavu. Jeho špičkový displej s technologií BrilliantView zajistí nejlepší dojem ze všech multimediálních aplikací, jako je sledování filmů nebo fotografií z dovolené. V kombinaci se špičkovou grafikou tento notebook poskytuje vynikající grafický výkon pro datové proudy videa a hraní her. (popis)

Jako přenosný počítač Pa 2529 moc nevidím, s váhou 4kg to není žádný drobek a tak spíš hodí na domácí použití, jako zástupce stolního počítače.

Bohužel všechno dobré jednou končí a i tento notebook chvíli po skončení záruky začne zlobit. Vypíná se, restartuje se, někde zapomíná obraz, nebo se obraz rozpadá. To vše buď kvůli grafice, nebo chipsetu. Bohužel to není ojedinělá chyba a na vnitřnosti toho notebooku se kouká celkem často. Naštěstí si se všemi chybami dokáže poradit servis a tak notebook ještě nemusí do křemíkového nebe a může sloužit ještě pěkných pár let.

38a