CZC.cz

jsme výhradní pozáruční servis
CZC

Filtrovat dle:

Archiv

Rubriky

Nový display pro iPhone 6

Stačil Vám již prasknout displej u nového iPhone 6? Není potřeba zoufat! U nás Vám ho vyměníme v černé i bílé barvě za bezkonkurenčně nejnižší cenu!

Dnes ráno, nám, společně s ostatními balíčky, kurýr doručil i několik pečlivě zapečetěných balíčků se zbrusu novými digitizéry pro poslední přírůstek do rodiny mobilních telefonů značky Apple – iPhone 6.

Digitizér, to je ta část displaye, která je zodpovědná za zpracování Vašich dotyků, tahů prsty a jejich následné zpracování a interpretaci v mobilním zařízení.

Z toho vyplývá, že digitizér je nejsvrchnější část dotykové plochy. Je také velice tenká, aby se informace daly co nejlépe a nejpřesněji zpracovat. To zároveň znamená, že digitizéry jsou nejnáchylnější na poškození, pokud dojde k prasknutí displaye, v naprosté většině případů se jedná právě o digitizérovou vrstvu. Display pro Apple iPhone a všechny displaye společnosti Apple, zejména model Retina, jsou proslulé vysokou ostrostí, skvělými barvami a jasem. To ovšem má i druhou stranu mince – displaye Apple jsou nechvalně známé svojí křehkostí a náchylností na náraz.

A jak takový digitizér vlastně vypadá? Na první pohled by jste si ho mohli snadno splést s předním krytem pro mobil. Nevypadá na víc než na display se sklíčkem. Při podrobnějším prozkoumání ovšem zjistíme, že digitizér je vybaven několika dalšími, důležitými proprietami. Jedná se zejména o kablíky, kterými je digitizér propojen s telefonem. Pro lepší představu se můžete podívat na fotografie pod tímto článkem.

Ovšem nenechte se zmást jednoduchým vzhledem. Digitizér patří k jedné z nejdražších součástek, kterou v dotykových zařízeních najdeme. U společnosti Apple toto platí dvojnásob. Jeden jediný digitizér se tak může cenově vyšplhat až do řádů několika tisíc korun. U zbrusu nového modelu jakým je iPhone 6 bude pak cena ještě o něco vyšší.

Naštěstí my, v NBservisu, je dokážeme obstarat za nejnižší možnou cenu na trhu. To, ve spojení s nízkými cenami našeho servisu ve výsledku znamená, že jsme Vám schopni nabídnout jeden z nejvýhodnějších a nejlevnějších Apple servisů a výměn Apple iPhone 6 displayů na tuzemském trhu. A to dokonce v porovnání s přímým servisem společnosti Apple!

Ti Vám totiž vymění i mnoho ostatních součástí, které nejsou přímo poškozené. Tím logicky naroste i částka, kterou Vám za opravu naúčtují. My narozdíl od nich vyměníme jen to, co je skutečně nefunkční. Tím Vám ve výsledku ušetříme spoustu zbytečných finančních nákladů.

Takže pokud u Vašeho telefonu dojde k tomu nešťastnému prasknutému displayi, nevěste hlavu! U nás Vám levně vyměníme prasknutý display Apple iPhone 6, v bílé i černé barvě.

Stačí si objednat zdarma svoz po Praze ZDE. Případně po celém zbytku ČR ZDE.

Samotnou výměnu displaye si popíšeme v jednom z příštích příspěvků.

83

83a

83b

84