CZC.cz

jsme výhradní pozáruční servis
CZC

Filtrovat dle:

Archiv

Rubriky

Packard Bell TJ71, LJ71 nejde zapnout

Vlastníte jeden z těchto Packard Bellů a přestal fungovat? Víme co s ním je a také to samozřejmě umíme opravit!

Všechny notebooky schvacují podobné nemoci. Někde je to praskání pantů, jinde je to Trojský kůň. Někde chipset a někde něco úplně jiného a prostě přestane fungovat jen tak ze dne na den… a samozřejmě všechny věci, na které se dá uplatnit reklamace, se stanou až po uplynutí záruční doby…

Tyto 2 řady Packard Bellu mají problém zrovna s výše zmíněným chipsetem. Chipset je malý chip na základní desce. Když přestane fungovat, zákonitě přestane fungovat i celý notebook. Vada chipsetu je u těchto dvou řad notebooků typická. Už se nám v servisu objevilo několik těchto notebooků a tak víme jak je dát do pořádku.

Pokud je i Váš notebook jedním z těch, které přestali fungovat, pošlete ho k nám a my ho opravíme. Vyměníme chip na desce a tak je oprava levnější než výměna celé desky. Na výměnu čipu dáváme 3 měsíce záruku. Pokud je s notebookem něco špatně, zpravidla se to v těchto třech měsících projeví.

Také se může stát, že se notebook začne přehřívat. Tento problém by mělo odstranit pravidelné čištění. Doporučuje se notebook pročistit tak jednou ročně, podle toho jak moc se vyskytuje v prašném prostředí (deka, postel, gauč, sedačka…).