CZC.cz

jsme výhradní pozáruční servis
CZC

Filtrovat dle:

Archiv

Rubriky

Prasklý nefunkční display HP ProBook 4530s

Přestal Vám fungovat, nebo dokonce prasknul display u Vašeho Hewlett-Packard notebooku HP ProBook 4530s? Nezoufejte! Máme pro Vás řešení!

Display  je jedna z nejcitlivějších částí notebooku vůbec. Výrobce se často snaží dosáhnout co možná nejtenčí konstrukce a proto často dochází k nutnému kompromisu na úkor odolnosti.

Pokud u Vašeho zařízení došlo, ať už vlastním zaviněním, či nešťastnou chybou, k prasknutí displaye, nezoufejte.

V rukou našich zkušených techniků je výměna prasklého displaye za nový otázkou několika minut. Zároveň se snažíme držet nutné náklady na opravu na minimu, což znamená, že vyměníme pouze to, co je skutečně poškozené a vše ostatní ponecháme původní. Díky tomu Vám můžeme zaručit opravy za ty nejlepší ceny na trhu.

Samozřejmě se můžete pokusit provést opravu doma, na vlastní pěst, což ale zejména v případě notebooků HP nedoporučuji. Výměna samotná je velice náročná, jak na odborné znalosti, tak na zručnost. V případě notebooků Hewlett-Packard je celá situace ještě ztížena tím, že plastové rámečky, které obepínají display a drží ho na svém místě, jsou pevně zapasovány do sebe a jejich sundání, aniž by rámeček prasknul, je i pro naše zkušené odborníky, kteří takových výměn provedli již bezpočet, poměrně velkou výzvou.

Dále je pak potřeba starý display odšroubovat z kovového rámečku který drží celé horní víko notebooku. Následně je display odpojen od všech kabelů, které ho spojují s notebookem.

Nyní už je odinstalace starého displaye kompletní a můžeme si připravit nový display, jehož instalace pokračuje naprosto totožně, jen opačným směrem.

82

82a

82b

82d