CZC.cz

jsme výhradní pozáruční servis
CZC

Pro partnery

Jak to funguje?

NBSERVIS umožňuje partnerství v oblasti servisu výpočetní techniky, se zaměřením na opravy notebooků, tabletů, GSM, Apple, PC, monitorů.

NBSERVIS partner od nás získá nejen velkoobchodní ceny servisu, které mu umožní velmi zajímavou marži na každé opravě, ale i přístup k náhradním dílům za mimořádné ceny, podporu v logistice svozu zakázek, technickou podporu a mnoho dalších zajímavých benefitů.

NBSERVIS parnter také získá možnost prodávat repasovanou výpočetní techniku s skvělou marží a to bez nutnosti její koupě na sklad – informujte se na komisní prodej.

Spolupráce je navíc nezávazná, partner nám může předávat na servis jen takové zakázky, u kterých si neví rady s opravou.

Pro koho je partnerství vhodné?

Spolupracují s námi prodejny výpočetní techniky, servisy, správci sítí, IT pracovníci ve velkých firmách i jednotlivci, kteří pravidelně řeší opravy výpočetní techniky.

Rozdíl mezi námi a konkurencí?

Dodržujeme termíny, neslibujeme nereálné, spokojený zákazník partnera má nejvyšší prioritu, neopravíme = nic neplatíte, férové jednání. Zkušenosti, propracovaný informační systém a vlastní sklad dílů jsou zárukou bezproblémové spolupráce.

Jak je to složité?

Vůbec. Celá spolupráce našeho partera spočívá v zabalení zakázky, vše ostatní zařídíme sami. Vy jen po opravě kontaktujete zákazníka a předáte mu hotovou zakázku s kompletní dokumentací. Celý proces nezabere více jak 15 minut. V případě zájmu kontaktujte: kuchar@nbservis.cz

Zkuste to s námi!