CZC.cz

jsme výhradní pozáruční servis
CZC

Filtrovat dle:

Archiv

Rubriky

Toshiba Satellite P300 černý nebo rozpadlý obraz

Stává se vám, že se vašemu notebooku jen rozsvítí kontrolky a obraz nic? Obraz je rozpadlý, nebo si jen tak mizí?

Toshiba Satellite P300 je povedený notebook disponující zajímavým vzhledem, dobrým zvukem a kvalitním zpracováním. Počítač nezaostává ani výkonem, většina nových her pojede bez problémů. Potěší také některé detaily, jako je například možnost vypnutí podsvícení tlačítek. Své místo najde především jako přenosný multimediální počítač v domácnosti.

37

Na druhou stranu lesklá klávesnice a prostor pod ní nejsou dobrým nápadem. Uživatel se těchto míst dotýká neustále, vznikající otisky nepůsobí pěkně a počítač vypadá upatlaně. (recenze)

37a

A ze třetí strany má problém taky uvnitř. Takže nejen upatlanost je chybou tohoto notebooku. Vadný grafický adaptér základní desky způsobuje to, že se notebook sice zapne, ale to je tak všechno co udělá. Tedy… On se „zapne“. Buď se rozsvítí jen kontrolky a obraz je černý, nebo je obraz rozpadlý.

U zpatlaných částí nezbývá než se s nimi smířit, nebo je stále dokola čistit a pokud má váš notebook výše zmíněnou chybu v grafickém adaptéru, musí se opravit a na to je nejlepší servis.