CZC.cz

we're exclusive post-warranty service
CZC

Filter by:

Archives

Categories

Politý notebook HP 15-ba140

Politý notebook HP 15-ba140

Politý notebook HP 15-ba140

V létě se otevírají zahrádky a práce na notebooku na čerstvém vzduchu je hned veselejší. K tomu pivo, víno nebo i voda a neštěstí se blíží. V zimě něco na zahřátí? Výsledek bývá podobný. Notebook nemá rád žádné kapaliny, asi nejméně kolu, která je extra žravá.

Takže pokud se ti povedlo polít notebook HP 15-ba140 , je potřeba jednat rychle. Záchrana ve třech jednoduchých krocích:

  • 1) notebook okamžitě vypnout, klidně natvrdo – držet pár sekund zapínací tlačítko.
  • 2) notebook odpojit od nabíječky a baterie (pokud jde vytáhnout) a co nejvíce vysušit.
  • 3) nechat notebook v teple (NE v troubě!) a suchu dostatečně vysušit, vyfoukat.

JE nám jasné, že jen tak preventivně notebook nikdo na servis neponese, takže ano, přichází chvíle očekávání. Zkus notebook rychle zapnout. Naběhl? Super!

Ale i tak by bylo fajn ho přinést vyčistit, protože kapalina může být stále na základní desce a postupně doslova sežrat spoje a součástky.

Nenaběhl? Tak pak je potřeba co nejrychleji přijít na servis. Každý den bude jen horší. Úspěšnost oprav politých notebooků máme pře 75% a těch zbylých 25% přinesli zákazníci prostě příliš pozdě.

Takhle vypadá politá základní deska. A takhle se nám ji povedlo vyčistit a opravit.

Základní deska před čištenímZákladní deska po čištění

Pokud také potřebujete s notebookem pomoct, vyplňte formulář na našich stránkách a nebo nás navštivte na našich pobočkách. Provádíme servis notebooků všech značek a modelů.

Podívej se do našeho eshopu, kde máme náhradní díl skladem.

Článek publikován dne